Odygames
Wild Rift WC
Geri
Wild Rift WC

Wild Rift WC

AnındaGüvenli64 paket

1 Bölge seçin

Yorumlar

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

Wild Rift WC

WC, Wild Rift WC'nin oyun içi para birimidir; oyuncular bunu savaş geçişlerinde, karakter görünümlerinde, silah yükseltmelerinde ve etkinlik paketlerinde harcarlar. Daha büyük paketler halinde satın almak, çoğu oyuncunun bir etkinlik başlamadan önce dengeyi hazır tutma yöntemidir. Burada satın alma işlemi üç adımdan oluşur: İstediğiniz paketi seçin, oyuncu kimliğinizi girin ve Topup.az bakiyenizden ödeme yapın. Teslimat otomatiktir ve hesap şifrenizi asla paylaşmazsınız.

Sıkça sorulan sorular

Wild Rift WC yükleme nasıl alınır?+

Paketi seç, oyuncu ID’ni gir ve ödemeyi tamamla — Wild Rift WC otomatik hesabına yüklenir.

Teslimat ne kadar sürer?+

Ödemeden sonra Wild Rift WC genellikle saniyeler içinde, 7/24 otomatik teslim edilir.

Ödeme güvenli mi?+

Evet. Kart (Visa/Mastercard), Birbank veya m10 ile güvenle ödeyebilirsin.

En ucuz Wild Rift WC fiyatı?+

Odygames Wild Rift WC paketlerini $4,62 başlayan en iyi fiyatlarla sunar.

Wild Rift WC Yükleme — Anında & Ucuz | Odygames